Спортивні товари Ziener


Спортивні товари Ziener з доставкою

Купуйте спортивні товари Ziener в інтернет-магазині Athletics. Ziener — це якісні і зручні аксесуари для занять зимовими видами спорту. Великий досвід і відповідальний підхід до виробництва дозволяють бренду випускати довговічну продукцію. У розробці нових моделей беруть участь спортсмени, щоб створювати максимально комфортні і функціональні вироби з урахуванням вимог райдерів.

 

Товари бренду Ziener

У нашому каталозі легко орієнтуватися — ви швидко знайдете відповідні аксесуари.

 

Шапки

Athletics пропонує широкий асортимент зимових головних уборів для занять спортом, активного відпочинку і прогулянок по місту. Вибираючи шапку, уважно вивчіть її склад.

Акрилова пряжа відмінно гріє. Шапка з акрилу прослужить не один сезон, збереже форму і буде виглядати відмінно. Цей сучасний матеріал за структурою нагадує вовну, тому ефективно зберігає тепло. При цьому він м'який і приємний на дотик.

Якщо потрібна шапка для дуже холодної або вітряної погоди, вибирайте моделі з підкладкою. Найчастіше її виготовляють з флісу, який добре утримує тепло, навіть якщо намокне. Він приємний на дотик і не викликає подразнення на шкірі.

Вовна у складі пряжі робить її дуже теплою. Шапки з такого матеріалу зігріють навіть в сильні морози.

 

Рукавички і рукавиці

У каталозі товарів Ziener в Україні можна вибрати рукавички для зимових видів спорту. У нас ви знайдете практичні і теплі моделі для дітей та дорослих. Функціональний захист рук необхідний будь-якому райдерові.

Ziener випускає моделі з використанням високоякісних матеріалів і сучасних технологій. Наприклад, рукавички з мембраною Windshield гарантують захист від вітру і зберігають тепло. Крім того, їх можна зняти однією рукою. Матеріал, що тягнеться в 4 напрямках забезпечує комфортну посадку. Якщо вибираєте аксесуари для катання на гірських лижах, придбайте моделі з нековзними накладками на долонях. Вони допоможуть впевненіше тримати палиці.

 

Купуйте товари бренду Ziener в інтернет-магазині Athletics з доставкою. Ми гарантуємо високу якість продукції, доступні ціни та приємний сервіс. Для постійних клієнтів у нас діє бонусна програма, яка допомагає істотно заощадити.